OFICJALNIE: Kuświk w Stomilu Olsztyn

OFICJALNIE: Kuświk w Stomilu Olsztyn
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn poinformował o sprowadzeniu Grzegorza Kuświka.

Pierwszoligowiec szukał piłkarza, który mógłby wzmocnić formację ofensywną i załatać lukę po odejściach dwóch innych napastników: Artura Siemaszko i Szymona Sobczaka.

Ostatecznie wybór padł na Grzegorza Kuświka, który od kilku tygodni pozostawał bez przynależności klubowej.

33-latek przenosi się do Olsztyna na zasadzie wolnego transferu. Z nowym podpisał kontrakt, który ma być ważny do 30 czerwca 2021 roku.

Urodzony w Ostrowie Wielkopolskim piłkarz to wychowanek Gawina Królewska Wola. W swojej karierze był też związany między innymi z Ruchem Chorzów, Lechią Gdańsk, Stalą Mielec i Wisłą Płock.

W poprzednim sezonie rozegrał on 17 meczów. Strzelił w tym czasie dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy