OFICJALNIE: Kwateng w Bordeaux

OFICJALNIE: Kwateng w Bordeaux
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Girondins Bordeaux

Girondins Bordeaux poinformowało o pozyskaniu Enocka Kwatenga.

22-latek wraz z 30 czerwca 2019 roku miał stać się wolnym zawodnikiem. Tego dnia bowiem wygasa jego umowa z Nantes. Tak się jednak nie stanie, ponieważ zgłosiło się po niego Bordeaux.

Prawy obrońca przeprowadza się do czternastej ekipy poprzedniego sezonu ligi francuskiej na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą związał się kontraktem, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Kwateng, który jest wychowankiem Nantes, rozegrał w poprzednim sezonie 30 ligowych spotkań. Ponadto zaliczył także dwa występy w Pucharze Francji oraz jeden w Pucharze Ligi Francuskiej. Na jego dorobek złożyła się jedna asysta.

Defensor to były młodzieżowy reprezentant „Trójkolorowych”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy