OFICJALNIE: Kwiecień w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Kwiecień w Arce Gdynia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała o pozyskaniu Bartosza Kwietnia.

Niezwykle aktywny w tym oknie transferowym spadkowicz poinformował o sprowadzeniu kolejnego gracza. Tym razem mowa o Bartoszu Kwietniu.

26-latek przenosi się do Arki z Jagiellonii Białystok na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Defensor, który może grać też jako środkowy obrońca, to wychowanek Juventy Starachowice. W swojej karierze był też związany z Górnikiem Łęczna, Koroną Kielce i Chrobrym Głogów.

Do Jagiellonii trafił latem 2017 roku. W poprzednim sezonie rozegrał 14 meczów i strzelił w nich jedną bramkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy