OFICJALNIE: Łabojko w Brescii Calcio

OFICJALNIE: Łabojko w Brescii Calcio fot. Brescia Calcio
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Brescia Calcio | Śląsk Wrocław

Brescia Calcio i Śląsk Wrocław poinformowały o sfinalizowaniu transferu Jakuba Łabojki.

Kiedy ze spadkowicza Serie A odszedł Sandro Tonali, klubowa dyrekcja rozpoczęła prace na sprowadzeniem jego następcy. Włosi uznali, że doskonale w tej roli sprawdzi się zbierający pozytywne recenzje w polskiej Ekstraklasie zawodnik Śląska Wrocław.

Wygasająca 30 czerwca 2021 roku umowa i fakt odmowy podpisania nowego porozumienia przez Polaka sprawiły, że „Wojskowi” musieli bardzo poważnie rozważyć propozycję ekipy z Półwyspu Apenińskiego.

Brescia Calcio za blisko 23-letniego Łabojkę miała zaproponować około 600 tysięcy euro plus bonusy, co przy powyższych informacjach w pełni usatysfakcjonowało przedstawiciela najwyższej klasy rozgrywkowej nad Wisłą. Mówimy o trzeciej największej operacji sprzedażowej w jego historii (po tych z udziałem Waldemara Soboty i Przemysława Płachety).

W związku z tym środkowy pomocnik został wysłany na testy medyczne, które wypadły pomyślnie. To sprawiło, że były młodzieżowy reprezentant „Biało-Czerwonych” mógł podpisać kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Polak w koszulce Śląska Wrocław wystąpił łącznie 59 razy, strzelił trzy gole i dwukrotnie asystował. Teraz spróbuje on zaznaczyć swoją obecność na poziomie Serie B, a nadrzędnym celem będzie oczywiście awans do włoskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy