Oficjalnie: Lacina Traore w Anży

Oficjalnie: Lacina Traore w Anży
Redakcja
Redakcja
Źródło: Anży Machaczkała

Lacina Traoré przenosi się z Kubani Krasnodar do Anży Machaczkała.

Klub z Machaczkały poinformował, że osiągnął porozumienie z Kubanią w sprawie transferu Iworyjczyka.

W barwach klubu z Krasnodaru Traore wystapił 39 razy i strzelił 18 bramek. Przed przenosinami do Rosji wysoki (203 cm) napastnik wystepował w Lidze Mistrzów w barwach CFR Cluj.

O gracza z Wybrzeża Kości Słoniowej starał się również Liverpool, jednak oferta finansowa klubu z Dagestanu była nieporównywalnie wyższa. Oficjalna suma transferu nie została ujawniona, jednak musiała być ona wyższa od oferowanych przez klub z Merseyside 8 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy