OFICJALNIE: Lacina Traoré wrócił do Cluj

OFICJALNIE: Lacina Traoré wrócił do Cluj fot. AS Monaco I Stephane Senaux
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: CFR Cluj

Lacina Traoré będzie występował w CFR Cluj.

29-letni napastnik trafił do rumuńskiego klubu na zasadzie transferu definitywnego, wiążąc się z nim kontraktem ważnym do 30 czerwca 2021 roku. W nowym-starym zespole będzie występował z numerem 90 na koszulce.

Przez ostatnie pół roku Iworyjczyk był zawodnikiem Újpest FC. W barwach węgierskiej ekipy rozegrał dziewięć spotkań, w których strzelił trzy gole.

Traoré był już piłkarzem Cluj w latach 2008-2011. W tym czasie wystąpił w 63 meczach, notując 19 trafień. Kubań Krasnodar zapłacił za niego Rumunom sześć milionów euro. Następnie atakujący był związany z Anży Machaczkała oraz AS Monaco. Klub z księstwa wypożyczał go też do Evertonu, CSKA Moskwa, Sportingu Gijón oraz Amiens.


Cluj jest mistrzem Rumunii. Przewodzi on również tabeli rodzimej ekstraklasy w nowym sezonie. Po pięciu kolejkach ma na koncie 13 punktów.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy