OFICJALNIE: Lass Diarra opuścił PSG

OFICJALNIE: Lass Diarra opuścił PSG
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Paris Saint-Germain

Lassana Diarra już nie jest zawodnikiem Paris Saint-Germain.

33-latek trafił do Paryża z Al Jaziry w styczniu minionego roku. Od tamtej pory rozegrał na boiskach ligi francuskiej trzynaście spotkań.

O ile w poprzednim sezonie grywał w miarę regularnie, o tyle w tym rozegrał zaledwie trzy mecze. Wpływ na takowy stan rzeczy miał fakt, iż Diarra nabawił się kontuzji, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy.

W ostatnich tygodniach pion sportowy oraz zawodnik rozmawiali na temat dalszej współpracy. Ostatecznie jednak strony nie doszły do porozumienia i środkowy pomocnik rozwiązał z mistrzem Francji umowę za porozumieniem stron.

Na ten moment nie wiadomo, jaka będzie najbliższa przyszłość byłego zawodnika między innymi Realu Madryt. Nieoficjalnie mówi się, że Diarra może trafić do Major League Soccer. Drugi wariant to zakończenie kariery.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy