Oficjalnie: Lassana Diarra w Anży

Oficjalnie: Lassana Diarra w Anży
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Real Madryt

Guillem Balague poinformował, że Anży Machaczkała pozyskała Lassane Diarre. Francuz ostatnio był piłkarzem Realu Madryt.

Długo było cicho o klubie z Machaczkały, ale teraz przyszedł czas kiedy potwierdzono kolejny transferowy hit. Do Rosji przeniósł się zawodnik Realu Madryt, Lass Diarra.

27-latek jest wychowankiem Le Havre skąd trafił do Chelsea. Grał także w Arsenalu Londyn i Portsmouth. Zawodnikiem Realu był od 2009 roku i zagrał dla „Los Blancos” w 87 spotkaniach, strzelił 1 bramkę.
 
W reprezentacji Francji zadebiutował w 2007 roku i do tej pory wystąpił w 28 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy