Oficjalnie: Lassana Diarra w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Oficjalnie: Lassana Diarra w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Al-Jazira Club

Lassana Diarra został nowym zawodnikiem Al-Jazira Club.

Doświadczony pomocnik zasilił szeregi klubu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich na zasadzie wolnego transferu po tym, jak przed paroma miesiącami udało mu się w końcu rozwiązać za porozumieniem stron umowę z Olympique Marsylia.

Wielokrotny reprezentant Francji związał się z nowym pracodawcą kontraktem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2020 roku.

Diarra w Al-Jazirze będzie miał okazję ponownie występować wspólnie z Moubarakiem Boussoufą. Marokańczyk dzielił szatnię z były graczem między innymi Realu Madryt, Arsenalu oraz Chelsea w latach 2012-2014, kiedy to razem bronili barw Anży Machaczkała i Lokomotiwu Moskwa.

Mimo że defensywny pomocnik rozstawał się w nieprzyjemnej atmosferze z drużyną z Marsylii, to zdążył rozegrać dla niej dwanaście spotkań w trwających rozgrywkach i niewykluczone, że przysłuży się jeszcze ekipie ze Stade Vélodrome. Według nieoficjalnych informacji, 32-latek przy rozwiązywaniu umowy z OM zgodził się przelać dwa miliony euro na konto francuskiego klubu, jeżeli podpisze kontrakt z nowy zespołem przed końcem czerwca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy