OFICJALNIE: Látal poprowadzi mistrza ligi słowackiej

OFICJALNIE: Látal poprowadzi mistrza ligi słowackiej
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Spartak Trnawa

Radoslav Látal objął posadę trenera w Spartaku Trnawa.

Czech przez ostatnie cztery miesiące był szkoleniowcem Dynama Brześć. Teraz zawita jednak na Słowację, gdzie poprowadzi tamtejszego obrońcę tytułu mistrzowskiego.

- To duże wyzwanie. Wszyscy wiemy, jak trudno jest przejmować zespół, który broni mistrzostwa. Na pewno chciałbym powtórzyć ten wyczyn, ale czas pokaże, co z tego wyniknie - powiedział Czech w rozmowie z oficjalną stroną Spartaka.

Látal już wcześniej miał okazję pracować w kraju naszych południowych sąsiadów. Zanim został zatrudniony w Piaście Gliwice, był szkoleniowcem MFK Koszyce.

Największymi sukcesami w karierze trenerskiej 48-latka są: wicemistrzostwo Polski wywalczone z drużyną Piasta Gliwice w sezonie 2015/2016 oraz Superpuchar Białorusi zdobyty z Dynamem Brześć.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy