Oficjalnie: Lazio ma Bośniaka

Oficjalnie: Lazio ma Bośniaka
Redakcja
Redakcja
Źródło: Lazio Rzym

25-letni lewy pomocnik reprezentacji Bośni - Senad Lulic przenosi się z BSC Young Boys Berno do Lazio Rzym, włoski klub przeleje na konto szwajcarów trzy miliony euro. <br><br> Lulic już od dawna był obserwo(...)

25-letni lewy pomocnik reprezentacji Bośni - Senad Lulic przenosi się z BSC Young Boys Berno do Lazio Rzym, włoski klub przeleje na konto szwajcarów trzy miliony euro.

Lulic już od dawna był obserwowany przez wysłanników rzymskiego klubu jednak negocjacje między klubami były bardzo żmudne i czasochłonne, gdyż szwajcarzy długo nie chcieli zaakceptować oferowanych warunków. Dopiero wczoraj doszło do przełomu i już nic nie stoi na przeszkodzie by bałkański zawodnik trafił do Serie A.

Posiadający podwójne obywatelstwo zawodnik swoją karierę rozpoczynał w Szwajcarii w Chur 97, później trafił do AC Bellinzona. Następnie reprezentował barwy Grasshopper Zurych z którego w 2010 roku przeniósł się do Young Boys Berno w barwach którego rozegrał 31 spotkań i strzelił 6 bramek. Na koncie ma również 11 meczy rozegranych dla reprezentacji Bośni.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy