Oficjalnie: Lebedyński w Podbeskidziu

Oficjalnie: Lebedyński w Podbeskidziu
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Mikołaj Lebedyński został nowym piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała.

23-latek podpisał roczną umowę z możliwością jej przedłużenia. Młody zawodnik występuje na pozycji napastnika.

Lebedyński to wychowanek Arkonii Szczecin. Jego marzeniem była gra dla Pogoni Szczecin i tam rozpoczynał seniorską karierę. Dla „Portowców” rozegrał 55 spotkań i strzelił dwanaście bramek. W 2011 roku został wypożyczony do Rody Kerkrade. Holendrzy postanowili go wykupić, jednak w sierpniu poprzedniego roku podpisał kontrakt ze szwedzkim BK Häcken.

W Eredivisie Lebedyński rozegrał 32 spotkania i strzelił cztery bramki. W Szwecji wystąpił tylko osiem razy i zaliczył jedno trafienie. Napastnik na swoim koncie ma także epizody w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy