Oficjalnie: Lebedyński w Podbeskidziu

Oficjalnie: Lebedyński w Podbeskidziu
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Mikołaj Lebedyński został nowym piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała.

23-latek podpisał roczną umowę z możliwością jej przedłużenia. Młody zawodnik występuje na pozycji napastnika.

Lebedyński to wychowanek Arkonii Szczecin. Jego marzeniem była gra dla Pogoni Szczecin i tam rozpoczynał seniorską karierę. Dla „Portowców” rozegrał 55 spotkań i strzelił dwanaście bramek. W 2011 roku został wypożyczony do Rody Kerkrade. Holendrzy postanowili go wykupić, jednak w sierpniu poprzedniego roku podpisał kontrakt ze szwedzkim BK Häcken.

W Eredivisie Lebedyński rozegrał 32 spotkania i strzelił cztery bramki. W Szwecji wystąpił tylko osiem razy i zaliczył jedno trafienie. Napastnik na swoim koncie ma także epizody w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy