Oficjalnie: Ledesma w Santosie

Oficjalnie: Ledesma w Santosie
Redakcja
Redakcja
Źródło: Santos Futebol Clube

Christian Ledesma został nowym zawodnikiem Santosu.

32-letni pomocnik przez ostatnich dziewięć lat bronił barw SS Lazio. Wraz z końcem czerwca wygasł jego dotychczasowy kontrakt, a strony nie zdecydowały się na jego przedłużenie. Bilans Ledesmy w rzymskim klubie wyniósł zatem 318 spotkań, w których 14-krotnie wpisywał się na listę strzelców oraz zanotował 41 asyst.

Nowym klubem jednokrotnego reprezentanta Włoch będzie Santos. W brazylijskim klubie ma być następcą kontuzjowanego Valencii, którego z powodu zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie czeka kilkumiesięczna przerwa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy