Oficjalnie: Legenda Football Managera w QPR

Oficjalnie: Legenda Football Managera w QPR
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: QPR

Alex Smithies trafił do Queens Park Rangers.

Spadkowicz z Premier League nie najlepiej zaczął walkę o powrót do elity, ale mimo to dokonuje swego jedenastego już transferu w tym oknie. Tym razem pozyskano 25-letniego golkipera. Choć nie ujawniono kwoty transakcji, klub z Londynu zapłacił prawdopodobnie półtora miliona funtów.

Bramkarz, znany doskonale fanom Football Managera, podpisał dziś trzyletnią umową, uprzednio przechodząc testy medyczne. Dotychczas bronił barw Huddersfield, klubu do którego dołączył w 2000 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy