Oficjalnie: Legenda Football Managera w QPR

Oficjalnie: Legenda Football Managera w QPR
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: QPR

Alex Smithies trafił do Queens Park Rangers.

Spadkowicz z Premier League nie najlepiej zaczął walkę o powrót do elity, ale mimo to dokonuje swego jedenastego już transferu w tym oknie. Tym razem pozyskano 25-letniego golkipera. Choć nie ujawniono kwoty transakcji, klub z Londynu zapłacił prawdopodobnie półtora miliona funtów.

Bramkarz, znany doskonale fanom Football Managera, podpisał dziś trzyletnią umową, uprzednio przechodząc testy medyczne. Dotychczas bronił barw Huddersfield, klubu do którego dołączył w 2000 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy