OFICJALNIE: Legia Warszawa odwołała się od kartki dla Luquinhasa

OFICJALNIE: Legia Warszawa odwołała się od kartki dla Luquinhasa fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa skierowała oficjalne pismo do Komisji Ligi Ekstraklasy i domaga się w nim anulowanie żółtej kartki pokazanej Luquinhasowi w meczu przeciwko Górnikowi Zabrze (2:1).

Przedstawiciele „Wojskowych” idą za ciosem i postanowili odwołać się od żółtej kartki nałożonej na Luquinhasa za faul popełniony przez niego w spotkaniu z Górnikiem Zabrze po tym, jak wcześniej poinformowali o wysłaniu pisma do Przewodniczącego Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej, w którym to domagają się zajęcia klarownego stanowiska odnośnie pracy składu sędziowskiego we wspomnianym pojedynku.

Legia Warszawa uważa, że brazylijski skrzydłowy został niesłusznie napomniany czwartym tego typu napomnieniem w trwających rozgrywkach przez arbitra Bartosza Frankowskiego, które eliminuje go z udziału w nadchodzącym starciu o punkty przeciwko Śląskowi Wrocław (7 marca o godzinie 17:30).

24-latek wystąpił w 25 meczach w obecnym sezonie i strzelił w nich cztery gole oraz zanotował siedem asyst.

Pełną treść komunikatu aktualnego mistrza Polski możecie przeczytać na stronie klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy