OFICJALNIE: Legia Warszawa odwołała się od kartki dla Luquinhasa

OFICJALNIE: Legia Warszawa odwołała się od kartki dla Luquinhasa fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa skierowała oficjalne pismo do Komisji Ligi Ekstraklasy i domaga się w nim anulowanie żółtej kartki pokazanej Luquinhasowi w meczu przeciwko Górnikowi Zabrze (2:1).

Przedstawiciele „Wojskowych” idą za ciosem i postanowili odwołać się od żółtej kartki nałożonej na Luquinhasa za faul popełniony przez niego w spotkaniu z Górnikiem Zabrze po tym, jak wcześniej poinformowali o wysłaniu pisma do Przewodniczącego Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej, w którym to domagają się zajęcia klarownego stanowiska odnośnie pracy składu sędziowskiego we wspomnianym pojedynku.

Legia Warszawa uważa, że brazylijski skrzydłowy został niesłusznie napomniany czwartym tego typu napomnieniem w trwających rozgrywkach przez arbitra Bartosza Frankowskiego, które eliminuje go z udziału w nadchodzącym starciu o punkty przeciwko Śląskowi Wrocław (7 marca o godzinie 17:30).

24-latek wystąpił w 25 meczach w obecnym sezonie i strzelił w nich cztery gole oraz zanotował siedem asyst.

Pełną treść komunikatu aktualnego mistrza Polski możecie przeczytać na stronie klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy