OFICJALNIE: Leibold w HSV

OFICJALNIE: Leibold w HSV
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Hamburger SV

Tim Leibold zasilił barwy Hamburgera SV.

Pomimo niezrealizowania głównego celu, jakim był powrót do Bundesligi, nikt na Volksparkstadion nie zamierza popadać w rozpacz. Świadczy o tym fakt, że dokonano już ósmego, a licząc z wykupieniem Berkaya Özcana, dziewiątego transferu przed zbliżającym się sezonem.

Ostatnim z pozyskanych jest Tim Leibold, który od czterech sezonów przywdziewał trykot Norymbergi. W ubiegłej kampanii występował z nią na najwyższym szczeblu rozgrywek w Niemczech, gdzie w 32 meczach zanotował trzy asysty.

Z nowym zespołem lewy obrońca podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku. Za 25-latka zapłacono 1,8 miliona euro. 

- Tim jest typem bardzo ambitnego gracza, który w ostatnich miesiącach cieszył się dużym popytem, zna pierwszą i drugą Bundesligę i jest w dobrym wieku do gry w piłkę. Nadal ma wiele do zrobienia i na pewno pomoże nam w realizacji naszych ambitnych celów - powiedział Jonas Boldt, dyrektor sportowy HSV. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy