Oficjalnie: Lemos w Rubinie Kazań

Oficjalnie: Lemos w Rubinie Kazań
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Twitter - Vincenzo Cavaliere

Mauricio Lemos od przyszłego sezonu zagra w Rubinie Kazań.

Transfer obrońcy Defensora Sporting Club został potwierdzony agenta zawodnika. Długość umowy niespełna 20-letniego piłkarza z rosyjskim zespołem nie została jednak podana do publicznej wiadomości.

Dla Lemosa będzie to absolutny debiut na Starym Kontynencie. Przez ostatnie dwa lata bronił barw tylko i wyłącznie jednego klubu z Urugwaju. Poza tym stoper znany jest z występów w młodzieżowej drużynie narodowej, zaliczając występ na Mistrzostwach Świata U-20.

To pierwsze z poważnych wzmocnień Rubina tego lata. Transfer może okazać się kluczowy w kontekście walki o europejskie puchary.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy