OFICJALNIE: Leonardo Mancuso w Empoli

OFICJALNIE: Leonardo Mancuso w Empoli
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Empoli FC

Empoli sfinalizowało transfer Leonardo Mancuso.

27-latek dorastał piłkarsko w akademii Milanu, lecz na szerokie wody wypłynął dopiero w 2017 roku, kiedy to dołączył do Pescary. W pierwszej części sezonu zaprezentował się na tyle dobrze, że zgłosił się po niego Juventus, który wykupił go za 4,5 miliona, a następnie wypożyczył do macierzystego klubu.

1 lipca środkowy napastnik wrócił do Turynu, a chwilę potem starania o jego angaż rozpoczął spadkowicz z Serie A. Empoli szybko przeszło do konkretów, dzięki czemu bez większych komplikacji wypracowało porozumienie dotyczące transferu definitywnego. 

Mancuso kosztował pięć milionów euro. W nowym zespole będzie miał za zadanie zastąpić sprzedanego do Sassuolo Francesco Caputo.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy