Oficjalnie: Lestienne w Al-Arabi SC

Oficjalnie: Lestienne w Al-Arabi SC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Club Brugge

Maxime Lestienne został nowym zawodnikiem Al-Arabi SC, ale najbliższy sezon spędzi w Genoa CFC.

Utalentowany skrzydłowy podpisał z drużyną z Kataru pięcioletni kontrakt i kosztował 10 milionów euro. Nowy pracodawca Belga od razu po podpisaniu umowy z piłkarzem zdecydował się go wypożyczyć na rok do ekipy z Serie A.

- Jestem wdzięczny klubowi. Moim pierwszym marzeniem było dostać się i grać w pierwszym zespole "Niebiesko-Czarnych". Teraz cieszę się, że będę mógł spróbować swoich sił we Włoszech. Mam nadzieję, że kibice tutaj o mnie nie zapomną - powiedział Lestienne.

22-letni zawodnik jest wychowankiem Excelsioru Mouscron, z którego w styczniu 2010 roku trafił do Club Brugge. Od tego czasu Belg w tej drużynie rozegrał w sumie 157 spotkań i strzelił w nich 39 bramek oraz zanotował 35 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy