Oficjalnie: Lewicki odchodzi z Arki

Oficjalnie: Lewicki odchodzi z Arki
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Szymon Lewicki przechodzi z Arki Gdynia do Zagłębia Sosnowiec.

Napastnik trafił do Arki latem 2016 roku. Nie udało mu się jednak przebić do pierwszego składu gdyńskiej drużyny i jeszcze w sierpniu ubiegłego roku został wypożyczony do pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała. W minionym sezonie zagrał w 26 meczach, w których zdobył 10 bramek. 

Wcześniej Lewicki występował m. in. w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Hutniku Warszawa, Dolcanie Ząbki czy Legionovii. Najbardziej udany był dla niego sezon 2015/2016, kiedy to zdobył tytuł króla strzelców I ligi (w 32 spotkaniach zanotował 16 trafień)grając dla Zawiszy Bydgoszcz.

Lewicki trafił do Zagłębia na zasadzie transferu definitywnego. Z klubem związał się dwuletnią umową.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE] Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy