OFICJALNIE: Lichtsteiner odchodzi z Arsenalu
2019-06-03 17:29:56; Aktualizacja: 6 lat temu
Stephan Lichtsteiner za pośrednictwem Instagrama pożegnał się z kibicami Arsenalu.
Umowa 35-letniegoprawego obrońcy z „Kanonierami” wygasa 30 czerwca i nie zostanieprzedłużona.
„Kolegom z zespołu, trenerowi, sztabowiszkoleniowemu, pracownikom klubu oraz kibicom życzę wszystkiegonajlepszego. Jestem przekonany, że drużyna zakończy sukcesem nasząmisję w następnym sezonie. Cieszę się, że byłem częściąArsenalu. Było to dla mnie wielkie wyzwanie i kolejne doświadczenie. Dziękuję za okazane mi wsparcie” - napisałLichtsteiner.
Szwajcarski zawodnik reprezentował barwyArsenalu przez ostatni rok. W tym czasie rozegrał w koszulcelondyńskiej ekipy 23 spotkania. Zdobył w nich bramkę i zanotowałasystę.
Przed przenosinami do Anglii Lichtsteiner byłzawodnikiem Grasshopper Club Zürich, Lille, Lazio oraz Juventusu. Narazie nie wiadomo, czy i gdzie doświadczony defensor zamierzakontynuować karierę.



![Rewanż udany! Pogoń Szczecin z awansem do 1/8 finału Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/112173/170x113/kamil-grosicki.jpg)


![Michał Skóraś dał popis. Prawie doprowadził do bójki i potem... zaliczył trzy asysty [WIDEO]](img/photos/111270/170x113/michal-skoras.jpg)




![Rewanż udany! Pogoń Szczecin z awansem do 1/8 finału Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/112173/90x60/kamil-grosicki.jpg)


![Michał Skóraś dał popis. Prawie doprowadził do bójki i potem... zaliczył trzy asysty [WIDEO]](img/photos/111270/90x60/michal-skoras.jpg)





