OFICJALNIE: Lindner w FC Basel

OFICJALNIE: Lindner w FC Basel fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Basel

FC Basel poinformowało o pozyskaniu Heinza Lindnera.

Po tym, jak z trzecim zespołem minionego sezonu ligi szwajcarskiej pożegnał się Jonas Omlin, działacze tego klubu postanowili rozejrzeć się za wartościowym następcą. Wybór padł ostatecznie na Heinza Lindnera.

30-latek przenosi się do tej ekipy z Wehen Wiesbaden na zasadzie wolnego transferu. Z nowym klubem podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku.

Golkiper powinien rywalizować o miejsce w składzie z Djordje Nikoliciem i Jozefem Pukajem.

Lindner jest doskonale znany fanom szwajcarskiej Ekstraklasy. W przeszłości był on bowiem bardzo ważnym i pewnym punktem Grasshopper. Później wylądował we wspomnianym Wehen Wiesbaden.

W poprzednim sezonie rozegrał on 23 mecze. W tym czasie trzykrotnie udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy