OFICJALNIE: Linetty ma nowego rywala. Léris w Sampdorii

OFICJALNIE: Linetty ma nowego rywala. Léris w Sampdorii fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Samdoria

Sampdoria poinformowała o pozyskaniu Mehdiego Léris.

Po spadku Chievo na zaplecze Serie A kilku zawodników postanowiło poszukać sobie nowego miejsca. Do tej grupy zalicza się choćby Mehdi Léris, który wzmocnił Sampdorię.

21-latek przeprowadza się do tej ekipy na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

Ekipa z Werony zarobiła na całej transakcji dwa i pół miliona euro.

Środkowy pomocnik przebił się do pierwszego składu w drugiej części sezonu. Łącznie zanotował 24 mecze, w których strzelił jednego gola. Do swojego dorobku dorzucił dwie asysty.

Francuz powinien walczyć o miejsce w składzie z Karolem Linettym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy