OFICJALNIE: Lista transferowa i pierwsze zimowe wzmocnienie Garbarni

OFICJALNIE: Lista transferowa i pierwsze zimowe wzmocnienie Garbarni fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Garbarnia Kraków

Garbarnia Kraków poinformowała o pozyskaniu nowego zawodnika. Jej barwy będzie reprezentował Kamil Włodyka.

24-letni skrzydłowy, który do tej pory występował w Gryfie Wejherowo, związał się z rywalizującym w I lidze klubem umową do 30 czerwca 2019 roku.

Za byłym reprezentantem Polski do lat 19 i 20 udana runda. W barwach Gryfa zanotował on 21 występów w II lidze (trzeci szczebel rozgrywkowy). Strzelił w nich trzy gole i zaliczył osiem asyst.

Wcześniej grał on m.in. w Ruchu Chorzów, Termalice Bruk-Bet Nieciecza (był tam wypożyczony), Polonii Bytom i Zniczu Pruszków. W koszulce tego pierwszego zadebiutował w Ekstraklasie i w sumie wybiegał na jej murawy 37 razy. Szczególnie udany pod względem występów (28) był dla niego sezon 2013/2014.

Garbarnia poinformowała jednocześnie, że pięciu zawodników zostało wpisanych na listę transferową i może szukać sobie nowych zespołów. Są to: Szymon Kobusiński, Damian Nieśmiałowski, Łukasz Pietras, Mateusz Węsierski i Michał Wrześniewski.

W tym sezonie najwięcej spotkań w I lidze rozegrał Pietras (19). Kobusiński i Węsierski pojawiali się na murawie po 10, a Nieśmiałowski i Wrześniewski - po dziewięć razy.

Garbarnia z dorobkiem 16 punktów zamyka aktualnie pierwszoligową tabelę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy