OFICJALNIE: Lista transferowa Pogoni Siedlce

OFICJALNIE: Lista transferowa Pogoni Siedlce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pogoń Siedlce

Siedmiu zawodników Pogoni Siedlce otrzymało wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

Cezary Damianiuk, Paweł Garyga, Łukasz Jegliński, Seiya Kitano, Sebastian i Piotr Krawczykowie oraz Michał Panufiak zostali wystawieni przez Pogoń Siedlce na listę transferową.

Pierwszy z wymienionych graczy zdążył już otrzymać zaproszenie na testy w do trzecioligowej Orląt Radzyń Podlaski.

Wcześniej władze klubu z województwa mazowieckiego pożegnały się z Dawidem Kiełpinem i Adrianem Małachowskim.

Warto nadmienić, że testy w barwach pierwszoligowej ekipy zakończyli Marcel Stefanik i Dawid Gargasz. Z zespołem nadal trenuje Kamil Poźniak, który pomimo wcześniejszych zapowiedzi nie trafił do Azji.

Przez kilka najbliższych dni sztab szkoleniowy Pogoni będzie bacznie przyglądał się 24-letniemu Patricowi Andrade i 20-letniemu Klaidasowi Janonisowi.

Pierwszy z wymienionych zawodników jest obywatelem Republiki Zielonego Przylądka. Pomocnik jest wychowankiem Sporting Clube da Praia. Andrade występował ostatnio w trzecioligowcu SC Salgueiros.

Z kolei Janonis to Litwin. Jego ostatnim klubem był FC Stumbras.

Na półmetku sezonu Pogoń zajmuje 13 miejsce w tabeli Nice 1 ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy