OFICJALNIE: Lista transferowa Zagłębia Sosnowiec

OFICJALNIE: Lista transferowa Zagłębia Sosnowiec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec wydało komunikat, w którym poinformowało o wystawieniu kilku zawodników na listę transferową.

Wiele wskazuje na to, że na wiosnę podopieczni Valdasa Ivanauskasa do ostatniej kolejki powinni bić się o ligowy byt. Najpierw jednak trener chce pozbyć się kilku piłkarzy, którzy nie pasują do jego koncepcji.

Zagłębie opublikowało za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej komunikat, w którym pojawiły się nazwiska graczy wystawionych na listę transferową.

W owej grupie znaleźli się Adam Banasiak, Callum Rzonca, Giácomo Corbellini Mello i Adam Kokoszka. Ponadto na ewentualne wypożyczenie wysłany zostanie Dejan Vokić.

Runda jesienna nie była udana dla beniaminka Ekstraklasy. Po 20 kolejkach sosnowiczanie zamykają ligową stawkę, mając na koncie 12 punktów. Do miejsca gwarantującego utrzymanie brakuje im sześciu „oczek”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy