OFICJALNIE: Litwin w Bytovii

OFICJALNIE: Litwin w Bytovii fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Drutex-Bytovia Bytów

Edgaras Žarskis podpisał umowę z Drutexem-Bytovią Bytów.

23-letni Litwin jest wychowankiem Žalgirisu Wilno. W swojej karierze bronił barw Atlantasu Kłajpeda, FK Palanga i FK Jonava. Od lipca 2017 roku był on zawodnikiem azerskiego Sabail FK. Defensor szukał jednak nowych wyzwań, dlatego zdecydował się na przenosiny do Polski.

Žarskis trafił do Bytovii na zasadzie transferu definitywnego. Jego umowa z nowym pracodawcą będzie obowiązywać do 30 czerwca 2018 roku. Litwin występuje na pozycji środkowego obrońcy.

Urodzony w Wilnie zawodnik jest drugim zimowym wzmocnieniem pierwszoligowca. Wcześniej do drużyny dołączył Kamil Adamek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków „Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków 364 mecze i koniec. Eric Dier definitywnie odejdzie z Tottenhamu 364 mecze i koniec. Eric Dier definitywnie odejdzie z Tottenhamu Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro Miał 72 godziny na odpowiedź. Szczegóły lukratywnej oferty dla nowego nabytku Wisły Kraków Miał 72 godziny na odpowiedź. Szczegóły lukratywnej oferty dla nowego nabytku Wisły Kraków LKS Goczałkowice-Zdrój pozyskał nowego zawodnika z przeszłością w Ekstraklasie [OFICJALNIE] LKS Goczałkowice-Zdrój pozyskał nowego zawodnika z przeszłością w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Piłkarz Pogoni Szczecin dostanie pierwsze powołanie do reprezentacji Polski? Michał Probierz: Bardzo mi się podobał Piłkarz Pogoni Szczecin dostanie pierwsze powołanie do reprezentacji Polski? Michał Probierz: Bardzo mi się podobał Natychmiastowa odpowiedź Jarosława Królewskiego w sprawie zaległości Wisły Kraków Natychmiastowa odpowiedź Jarosława Królewskiego w sprawie zaległości Wisły Kraków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy