Oficjalnie: Lowry z nowym kontraktem

Oficjalnie: Lowry z nowym kontraktem
Redakcja
Redakcja
Źródło: Aston Villa

Obrońca Aston Villi, Shane Lowry, podpisał nowy, 2-letni kontrakt.<br><br> 20-latek, który został włączony do ekipy Australii na zbliżające się Mistrzostwa Świata, zaakceptował umowę, która zatrzyma go na Vill(...)

Obrońca Aston Villi, Shane Lowry, podpisał nowy, 2-letni kontrakt.

20-latek, który został włączony do ekipy Australii na zbliżające się Mistrzostwa Świata, zaakceptował umowę, która zatrzyma go na Villa Park do końca czerwca 2012 roku.

Lowry, wychowanek Aston Villi, zadebiutował w poprzednim sezonie przeciwko Rapidowi Wiedeń w Lidze Europejskiej.

Doświadczenie zyskiwał na wypożyczeniach w Playmouth oraz Leeds.
Więcej na temat: Anglia Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy