Oficjalnie: Lucas Silva w Marsylii

Oficjalnie: Lucas Silva w Marsylii
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Olympique Marsylia

Lucas Silva przechodzi do Olympique Marsylia.

Brazylijczyk jest trzecim zawodnikiem Realu, który w ostatnich dwóch dniach opuszcza Madryt. 22-latek przeniesie się do Francji na zasadzie rocznego wypożyczenia, które nie zawiera możliwości wykupu. "Królewscy" liczą bowiem, że regularne występy w Europie uczynią z pomocnika dużo lepszego piłkarza, który wówczas spełni oczekiwania stawiane przed nim na Estadio Santiago Bernabeu.

Dużą rolę w transakcji odegrał nowy szkoleniowiec "OM", Michel, w przeszłości jedna z gwiazd hiszpańskiego klubu. To on osobiście poprosił działaczy o sprowadzenie byłego zawodnika Cruzeiro. Tym samym ubiegnięte zostało Napoli, które przez dłuższy czas wydawało się prowadzić w wyścigu o przedstawiciela "Canarinhos".

Lucas Silva trafił do Realu pół roku temu, choć zainteresowanie jego osobą trwało dużo dłużej. Podjęcie ówczesnych negocjacji z Cruzeiro było jednak związane z nie najlepszą sytuacją kadrową, głównie długą absencją Luki Modricia i brakiem zmiennika dla Toniego Kroosa.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer „Polski Messi” zrzucił już 37 kilogramów. Był na testach w klubie [FOTO] „Polski Messi” zrzucił już 37 kilogramów. Był na testach w klubie [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy