Oficjalnie: Lucas Silva w Marsylii

Oficjalnie: Lucas Silva w Marsylii
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Olympique Marsylia

Lucas Silva przechodzi do Olympique Marsylia.

Brazylijczyk jest trzecim zawodnikiem Realu, który w ostatnich dwóch dniach opuszcza Madryt. 22-latek przeniesie się do Francji na zasadzie rocznego wypożyczenia, które nie zawiera możliwości wykupu. "Królewscy" liczą bowiem, że regularne występy w Europie uczynią z pomocnika dużo lepszego piłkarza, który wówczas spełni oczekiwania stawiane przed nim na Estadio Santiago Bernabeu.

Dużą rolę w transakcji odegrał nowy szkoleniowiec "OM", Michel, w przeszłości jedna z gwiazd hiszpańskiego klubu. To on osobiście poprosił działaczy o sprowadzenie byłego zawodnika Cruzeiro. Tym samym ubiegnięte zostało Napoli, które przez dłuższy czas wydawało się prowadzić w wyścigu o przedstawiciela "Canarinhos".

Lucas Silva trafił do Realu pół roku temu, choć zainteresowanie jego osobą trwało dużo dłużej. Podjęcie ówczesnych negocjacji z Cruzeiro było jednak związane z nie najlepszą sytuacją kadrową, głównie długą absencją Luki Modricia i brakiem zmiennika dla Toniego Kroosa.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy