Oficjalnie: Lucho González w Katarze

Oficjalnie: Lucho González w Katarze
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Al Rayyan Sports Club

Lucho González podpisał umowę z Al Rayyan.

Argentyńczyk przez piętnaście miesięcy umowy ma zarobić nieco ponad cztery miliony euro. W nowym klubie założy koszulkę z numerem "33".
 
Sam zainteresowany poprosił Porto o możliwość odejścia przed zakończeniem umowy. Działacze "Smoków" przystali na propozycję ze względu na wcześniejsze dokonania zawodnika.
 
33-letni pomocnik w Porto grał w latach 2005-2009 i od 2012 roku do teraz. W latach 2009-2012 występował we francuskiej Marsylii, natomiast na początku kariery w ojczyźnie dla Huracanu i River Plate.
 
W reprezentacji Argentyny zaliczył 44 mecze, strzelił sześć bramek.
 
Działacze Al Rayyan zdecydowanie nie próżnują w ostatnich dniach, gdyż wcześniej potwierdzono przeprowadzkę Yakubu (więcej: http://www.transfery.info/62280,oficjalnie-yakubu-w-al-rayyan).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy