OFICJALNIE: Luka Romero wraca do LaLigi

OFICJALNIE: Luka Romero wraca do LaLigi fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Dawid Basiak
Dawid Basiak
Źródło: UD Almeria

Luka Romero przenosi się z AC Milanu do Almerii na zasadzie krótkoterminowego wypożyczenia.

Almeria zimową przerwę spędza jako czerwona latarnia LaLigi. Podopieczni Gaizki Garitano zajmują ostatnią lokatę w tabeli, a do bezpiecznej pozycji brakuje im dziesięciu punktów. Klub zdecydowanie potrzebuje wzmocnień. Jedno z nich zostało dzisiaj oficjalnie ogłoszone. Do drużyny z Andaluzji trafił piłkarz AC Milanu - Luka Romero.

19-latek jest uważany za wielki talent. Jego nominalna pozycja to prawe skrzydło. Do Mediolanu przeniósł się z Lazio w czerwcu ubiegłego roku. Od tamtej pory nie zdołał jednak przebić się do wyjściowej jedenastki, a w rundzie jesiennej obecnego sezonu rozegrał zaledwie cztery ligowe spotkania.

Wypożyczenie Romero na Estadio de los Juegos Mediterraneos potrwa do końca czerwca 2024 roku. W zespole prowadzonym przez Gaizke Garitano będzie miał szansę na regularną grę, a sam klub zyska jakościowego piłkarza, który może wnieść dużą wartość i pomóc w walce o utrzymanie na najwyższym szczeblu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy