Oficjalnie: Małecki i Ondrasek w Wiśle

Oficjalnie: Małecki i Ondrasek w Wiśle
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Wisła Kraków

Patryk Małecki i Zdenek Ondrasek przejdą testy medyczne w Wiśle Kraków.

Po uzyskaniu porozumienia w sprawie podpisania kontraktu z Rafałem Pietrzakiem, "Biała Gwiazda" finalizuje dwa kolejne transfery.

Do klubu z ulicy Reymonta powróci Patryk Małecki. Skrzydłowy był z nim związany od 2004 do 2014 roku, z krótkimi przerwami na pobyt w Zagłębiu Sosnowiec i Eskişehirsporze. 27-latek przez ostatnie dwa lata występował w Pogoni Szczecin, w której barwach zaliczył 42 spotkania w Ekstraklasie, zdobywając w nich jedną bramkę. W czasie pobytu w zachodniopomorskim zespole doznał kontuzji zerwania więzadła, przez którą pauzował całą rundę wiosenną poprzedniego sezonu.

Poza "Małym" testy przechodzi także Zdenek Ondrasek. Czech przez ostatnie 3,5 roku był piłkarzem Tromsö IL. W ostatnim sezonie zdobył 10 goli w 29 występach. Po zakończeniu zmagań w lidze norweskiej napastnik stał się wolnym zawodnikiem. Wisła ma podpisać z nim trzyletnią umowę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy