OFICJALNIE: Manchester United z drugim transferem w Deadline Day

OFICJALNIE: Manchester United z drugim transferem w Deadline Day
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Manchester United

Manchester United potwierdził sprowadzenie Martina Dubravki. To drugi zaprezentowany dzisiaj zawodnik po Antonym.

Kiedy z klubu odszedł Dean Henderson, a w drugiej kolejce David de Gea nie pokazał się z dobrej strony, Erik ten Hag doszedł do wniosku, że angaż nowego bramkarza jest koniecznością.

Celem holenderskiego menedżera było zmotywowanie Hiszpana do cięższej pracy.

„Czerwone Diabły” rozpoczęły poszukiwania odpowiedniego kandydata. Próby zakontraktowania Yanna Sommera i Kevina Trappa spełzły na niczym.

Wtedy aktywowano plan C, który ostatecznie wypalił.

Martin Dubravka potraktował możliwość kontynuowania kariery na Old Trafford jako życiową szansę i zaczął naciskać na władze Newcastle United, aby pozwoliły mu odejść.

Tak oto 33-letni golkiper został wypożyczony do końca sezonu z opcją kupna wartą pięć milionów funtów, czyli 5,8 miliona euro.

Słowak mierzy ponad 190 centymetrów wzrostu, w kadrze narodowej zagrał 30 razy, a między słupkami w Premier League oglądaliśmy go w 127 spotkaniach. Przez ten czas zanotował 37 czystych kont.

W tej chwili hierarchia bramkarzy w MU wygląda następująco: David de Gea, Martin Dubravka oraz Tom Heaton.

Podczas dobiegającego końca okna transferowego Ten Hag powitał Christiana Eriksena, Antony’ego czy Casemiro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy