OFICJALNIE: Mandrysz trenerem Niecieczy

OFICJALNIE: Mandrysz trenerem Niecieczy
Jan Piekutowski
Jan Piekutowski
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformował, że nowym szkoleniowcem pierwszego zespołu został Piotr Mandrysz.

Doświadczony trener jest dobrze znaną osobą w szeregach „Słoników”, ponieważ w latach 2014-2016 odpowiadał za wyniki osiągane przez klub. W tym czasie udało mu się wywalczyć historyczny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Mandrysz po stosunkowo udanym sezonie, który zakończył się utrzymaniem ekipy z województwa małopolskiego w Ekstraklasie, został zwolniony z zajmowanego stanowiska i niecały rok później Bruk-Bet spadł do I ligi.

Od tego czasu drużyna z Niecieczy próbuje powrócić na grona najlepszych zespołów w kraju. Ostatnio próby wywalczenia awansu podjął się Marcin Kaczmarek. Klub pod jego wodzą uplasował się na ósmym miejscu w tabeli, co nie zadowoliło władz Termaliki, dlatego ci zdecydowali się na zakończenie z nim współpracy.

Teraz tej misji podejmie się Piotr Mandrysz, który związał się z pierwszoligową drużyną rocznym kontraktem z opcją jego przedłużenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy