OFICJALNIE: Mandrysz trenerem Niecieczy

OFICJALNIE: Mandrysz trenerem Niecieczy
Jan Piekutowski
Jan Piekutowski
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformował, że nowym szkoleniowcem pierwszego zespołu został Piotr Mandrysz.

Doświadczony trener jest dobrze znaną osobą w szeregach „Słoników”, ponieważ w latach 2014-2016 odpowiadał za wyniki osiągane przez klub. W tym czasie udało mu się wywalczyć historyczny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Mandrysz po stosunkowo udanym sezonie, który zakończył się utrzymaniem ekipy z województwa małopolskiego w Ekstraklasie, został zwolniony z zajmowanego stanowiska i niecały rok później Bruk-Bet spadł do I ligi.

Od tego czasu drużyna z Niecieczy próbuje powrócić na grona najlepszych zespołów w kraju. Ostatnio próby wywalczenia awansu podjął się Marcin Kaczmarek. Klub pod jego wodzą uplasował się na ósmym miejscu w tabeli, co nie zadowoliło władz Termaliki, dlatego ci zdecydowali się na zakończenie z nim współpracy.

Teraz tej misji podejmie się Piotr Mandrysz, który związał się z pierwszoligową drużyną rocznym kontraktem z opcją jego przedłużenia.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy