OFICJALNIE: Manolo Jiménez wrócił na „stare śmieci”

OFICJALNIE: Manolo Jiménez wrócił na „stare śmieci”
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AEK FC

AEK FC ogłosiło, że nowym trenerem ich zespołu będzie Manolo Jiménez.

55-letni szkoleniowiec jest bardzo szanowany w Atenach za pracę, jaką wykonał z AEK w latach 2010-2011 i 2017-2018. Wówczas zespół pod jego wodzą wywalczył po raz pierwszy od 24 mistrzostwo Grecji, a nieco wcześniej zdobył krajowy puchar.

W 2018 roku objął on hiszpańskie UD Las Palmas, z którym wiodło mu się nadzwyczaj dobrze. W 15 meczach „Kanarki” wygrały pięciokrotnie, a dodatkowo w siedmiu przypadkach opuszczały boisko z podziałem punktów. Pomimo tego Jiménez w połowie listopada tego samego roku zakończył przygodę z iberyjską ekipą.

Od tego czasu pozostawał on bez pracy, aż do dzisiaj. Bowiem AEK ogłosiło podpisanie z nim półtorarocznego kontraktu. Na stanowisku tym Hiszpan zastąpił Marinosa Ouzounidisa. W tej chwili zespół z Aten plasuje się na trzecim miejscu w tabeli greckiej ekstraklasy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy