OFICJALNIE: Marc Wilmots opuszcza Iran

OFICJALNIE: Marc Wilmots opuszcza Iran
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marc Wilmots| Twitter

Marc Wilmots nie jest już selekcjonerem reprezentacji Iranu.

Belg, który objął reprezentację Iranu pół roku temu, poinformował za pośrednictwem Twittera, że rezygnuje z piastowanej funkcji i nie będzie kontynuował pracy w tym miejscu. Jednym z powodów takowej decyzji jest brak porozumienia z tamtejszą federacją na wielu płaszczyznach.

- Wbrew temu, co mówią media, ja i mój sztab nie doszliśmy do zadowalającego obie strony rozwiązania w sprawie zakończenia współpracy z tamtejszą federacją. Prowadzimy negocjacje. Irańczycy nie przestrzegali jednak założeń umowy, dlatego moje odejście jest, jak najbardziej uzasadnione - napisał Wilmots.

Były selekcjoner reprezentacji Belgii mówił o różnicach zdań już w listopadzie. Twierdził, że sytuacja, w której się znajduje, jest po prostu nie do zaakceptowania. To spowodowało, że zrezygnował.

Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi. Jednym z kandydatów jest Branko Ivanović.

Po czterech meczach w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze Iran plasuje się w swojej grupie na trzecim miejscu z dorobkiem sześciu punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Transfery - Relacja na żywo [25/01/2020] Transfery - Relacja na żywo [25/01/2020] Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy