OFICJALNIE: Marc Wilmots opuszcza Iran

OFICJALNIE: Marc Wilmots opuszcza Iran
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marc Wilmots| Twitter

Marc Wilmots nie jest już selekcjonerem reprezentacji Iranu.

Belg, który objął reprezentację Iranu pół roku temu, poinformował za pośrednictwem Twittera, że rezygnuje z piastowanej funkcji i nie będzie kontynuował pracy w tym miejscu. Jednym z powodów takowej decyzji jest brak porozumienia z tamtejszą federacją na wielu płaszczyznach.

- Wbrew temu, co mówią media, ja i mój sztab nie doszliśmy do zadowalającego obie strony rozwiązania w sprawie zakończenia współpracy z tamtejszą federacją. Prowadzimy negocjacje. Irańczycy nie przestrzegali jednak założeń umowy, dlatego moje odejście jest, jak najbardziej uzasadnione - napisał Wilmots.

Były selekcjoner reprezentacji Belgii mówił o różnicach zdań już w listopadzie. Twierdził, że sytuacja, w której się znajduje, jest po prostu nie do zaakceptowania. To spowodowało, że zrezygnował.

Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi. Jednym z kandydatów jest Branko Ivanović.

Po czterech meczach w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze Iran plasuje się w swojej grupie na trzecim miejscu z dorobkiem sześciu punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy