OFICJALNIE: Marcel Lewis odszedł z Chelseea

OFICJALNIE: Marcel Lewis odszedł z Chelseea fot. dean bertoncelj / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Royale Union Saint-Gilloise

Marcel Lewis przenosi się po sezonie z Chelsea do beniaminka belgijskiej ekstraklasy, a więc Royale Union Saint-Gilloise.

Rozgrywki drugiej ligi belgijskiej zakończyły się jeszcze w kwietniu. Awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy wywalczyła ekipa Royale Union Saint Gilloise.

Wspomniany zespół zajął pierwsze miejsce i pewnie wywalczył promocję do tamtejszej ekstraklasy.

Władze tego klubu są świadome, że jeśli drużyna nie chce za rok spaść, to potrzebne są solidne wzmocnienia. W ostatnich godzinach poinformowano o jednym z nich.

Drużyna, której trenerem jest Felice Mazzu, pozyskała nowego ofensywnego pomocnika. Jest nim utalentowany Marcel Lewis, który trafia do Belgii z Chelsea.

19-latek, który nie ma na swoim koncie debiutu w zespole ze Stamford Bridge, podpisał z Royale Union Saint Gilloise kontrakt do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Belgowie nie byli jedynym podmiotem, który zabiegał o względy urodzonego w Cambridge piłkarza. Mówiło się o nim też w kontekście Freiburga, Huddersfield oraz Derby County.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy