Oficjalnie: Marcelinho w Karpatach

Oficjalnie: Marcelinho w Karpatach
Redakcja
Redakcja
Źródło: Karpaty Lwów

Nowym piłkarzem Karpaty Lwów został brazylijski skrzydłowy - Marcelinho z Gremio Barueri.

Piłkarz ten był testowany przez swój nowy klub podczas obozu przygotowującego do rundy wiosennej, który miał miejsce w Turcji. Podczas sparingów pokazał się z dobrej strony i włodarze drużyny ze Lwowa postanowili zaproponować mu kontrakt. Kwota transferu nie została jednak ujawniona. Nowy gracz będzie grał z numerem 97 na zielono-białej koszulce. Atutem tego zawodnika jest jego wszechstronność. Może on grać zarówno na obu skrzydłach jak i w ataku.

- Zawsze chcę wygrywać i nie ważne o co będziemy grali. Chcemy grać do przodu i bawić się w polu karnym przeciwnika. Wciąż zgrywam się z nowymi partnerami i potrzebuje jeszcze trochę czasu na dostosowanie się do naszej taktyki - przyznał nowy nabytek Karpatów.

23-letrni Marcelo Gil Fernando znany jako Marcelinho przez dwa sezony gry w swoim poprzednim klubie zdobył 14 bramek w 80 spotkaniach. Jest wychowankiem Corinthians, z którym w 2009 roku sięgnął po mistrzostwo Brazylii.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy