Oficjalnie: Marcelo Moreno w Wuhan

Oficjalnie: Marcelo Moreno w Wuhan
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Wuhan Zall

Marcelo Moreno zmienił klub w Chinach, z Changchun Yatai przechodząc do Wuhan Zall.

29-letni napastnik reprezentacji Boliwii karierę rozpoczynał w Brazylii (Vitoria i Cruzeiro), by w 2008 roku przenieść się do Szachtara Donieck. Z ukraińskiego klubu był też wypożyczany do Werderu Brema i Wigan Athletic.

Tym samym Moreno zalicza też degradację, bowiem z Changchun grał w Chinese Super League, teraz będzie występował na jej zapleczu – Wuhan w poprzednim sezonie zajęło szóstą pozycję, początek kolejnych rozgrywek już w marcu.

Moreno wiązano w ostatnim czasie z powrotem do Brazylii. Zainteresowanie jego usługami przejawiało Cruzeiro, jednak zawodnik wolał pozostać jeszcze w Chinach, przynajmniej na najbliższy sezon.

W sezonie 2016 Moreno spisywał się dobrze, klasyfikując się na szóstym miejscu wśród strzelców najwyższej klasy rozgrywkowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy