OFICJALNIE: Marciniak i Raczkowski posędziują w eliminacjach Euro 2020

OFICJALNIE: Marciniak i Raczkowski posędziują w eliminacjach Euro 2020 fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy Nas Piłka

Szymon Marciniak i Paweł Raczkowski zostali wyznaczeni przez UEFA do prowadzenia meczów eliminacji Euro 2020.

Pierwszy z nich będzie sędzią głównym spotkania grupy B pomiędzy Portugalią a Serbią. 38-letniemu arbitrowi z Płocka asystować będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, a na arbitra technicznego wyznaczono Tomasza Musiała.

Rozgrywany w Lizbonie mecz rozpocznie się w poniedziałek o 20:45. Przed nim, w piątkowy wieczór, Cristiano Ronaldo i spółka zmierzą się jeszcze z Ukrainą.

35-letni Raczkowski został z kolei wyznaczony do spotkania grupy C, w którym Irlandia Północna zmierzy się z Białorusią. Na liniach pomagać mu będą Michał Obukowicz i Radosław Siejka, a arbitrem technicznym będzie Krzysztof Jakubik. Dodajmy, że w czwartek Irlandczycy wygrali 2:0 z Estonią, a Białoruś przegrała 0:4 z Holandią.

Niedzielny mecz rozpocznie się o 20:45.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy