Oficjalnie: Marco Aurélio piłkarzem Arki

Oficjalnie: Marco Aurélio piłkarzem Arki
Redakcja
Redakcja
Źródło: Arka Gdynia

24-letni pomocnik Marco Aurélio podpisał roczną umowę z Arką Gdynia.

Brazylijczyk przebywał w klubie z Gdyni od kilku tygodni, jednak na drodze do podpisania kontraktu stały wątpliwości co do statusu prawnego zawodnika. Mimo wyjaśnienia sytuacji, na debiut Brazylijczyka w żółto-niebieskich barwach trzeba będzie jednak jeszcze poczekać, bo wciąż do załatwienia pozostają sprawy wizowe.  

Marco Aurélio de Araújo Ribeiro to pomocnik. Urodził się 9 lutego 1989 roku w Caetanópolis. W przeszłości występował w takich brazylijskich klubach jak CA Metropolitano, EC São Bento i Marília AC, urugwajskim Cerro Largo FC, czy austriackim FC Langenegg.

Pomocnik dołączy w Arce do dwójki swoich rodaków - Marcusa da Silvy i Glaubera. Co ciekawe partnerką życiowa Marco Aurelio jest Jéssica Quintino, piłkarka ręczna Łączpolu Gdynia, co mogło być główną przyczyną podpisania przez Brazylijczyka kontraktu z pierwszoligowcem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy