OFICJALNIE: Marek Jóźwiak zwolniony z Wisły Płock

OFICJALNIE: Marek Jóźwiak zwolniony z Wisły Płock
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Wisła Płock

Wisła Płock poinformowała o rozstaniu z Markiem Jóźwiakiem.

Jóźwiak od maja 2019 roki pełnił funkcję dyrektora sportowego płocczan, jednak jego praca na rynku transferowym spotykała się głównie raczej z krytyką.

Argumentów krytyków nie brakowało, bo Wisła w sezonie 2019/2020 Ekstraklasy zajęła dwunastą lokatę, a w obecnym - plasuje się na trzynastej pozycji. To także efekt niezbyt wyrównanej kadry, dodatkowo ostatnio przetrzebionej ogniskiem koronawirusa w zespole.

W ostatnim czasie Jóźwiak zasłynął wypowiedzią na temat koronawirusa: „Nam się to zdarzyło pierwszy raz od sześciu miesięcy, kiedy zawodnik wrócił z wakacji i pomylił objaw bólu głowy z kacem alkoholowym” (CZYTAJ WIĘCEJ).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy