Oficjalnie: Marin w Chelsea

Oficjalnie: Marin w Chelsea
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Chelsea Londyn

Chelsea porozumiała się z Werderem Brema w sprawie kwoty odstępnego za Marko Marina, a 23-letni reprezentant Niemiec ustalił warunki kontraktu indywidualnego, więc transfer można uznać za dokonany.

Marin zwiąże się z Chelsea na okres pięciu lat. Bremeńczycy, którzy zawodnika pozyskali w 2009 roku z Borussii Monchengladbach, w ramach transakcji otrzymają najprawdopodobniej około 8 milionów euro.

Według nieoficjalnych informacji w ramach transferu do Werderu na roczne wypożyczenie powędrować może Romelu Lukaku, jednak fakt ten nie został potwierdzony przez żaden z klubów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy