Oficjalnie: Martin Baran w Polonii Warszawa

Oficjalnie: Martin Baran w Polonii Warszawa
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Polonia Warszawa

Polonia Warszawa poinformowała, że do klubu dołączy słowacki środkowy obrońca, Martin Baran.

Martin Baran od początku stycznia przebywał w Polonii Warszawa na testach. Piłkarz pochodzący ze Słowacji podpisał z Polonią półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Martin Baran jest wychowankiem Tatranu Preszów. W swojej karierze występował już w tureckiej Kasimpasie SK czy też Polonii Bytom, w barwach której rozegrał przez rok 29 spotkań w I lidzie. Zdobył w nich dwie bramki.Baran może grać zarówno na pozycji środkowego obrońcy jak i defensywnego pomocnika. W Polonii będzie występował z numerem „37”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy