Oficjalnie: Martin Baran w Polonii Warszawa

Oficjalnie: Martin Baran w Polonii Warszawa
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Polonia Warszawa

Polonia Warszawa poinformowała, że do klubu dołączy słowacki środkowy obrońca, Martin Baran.

Martin Baran od początku stycznia przebywał w Polonii Warszawa na testach. Piłkarz pochodzący ze Słowacji podpisał z Polonią półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Martin Baran jest wychowankiem Tatranu Preszów. W swojej karierze występował już w tureckiej Kasimpasie SK czy też Polonii Bytom, w barwach której rozegrał przez rok 29 spotkań w I lidzie. Zdobył w nich dwie bramki.Baran może grać zarówno na pozycji środkowego obrońcy jak i defensywnego pomocnika. W Polonii będzie występował z numerem „37”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy