OFICJALNIE: Martin Harnik w HSV

OFICJALNIE: Martin Harnik w HSV
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Hamburger SV

Hamburger SV pozyskał z Werderu Brema Martina Harnika.

Austriak w poprzednim sezonie nie miał zapewnionego miejsca w podstawowym składzie, czego efektem było jedynie 10 ligowych występów od pierwszej minuty. Pomimo tego strzelił on siedem goli i asystował przy czterech kolejnych, co należy uznać za wynik co najmniej przyzwoity. W bieżącej kampanii jego rola została jednak jeszcze bardziej zmarginalizowana i dlatego 32-latek długo nie zastanawiał się nad propozycją dołączenia do Hamburgera.

„Rothosen”, którym ostatnim razem nie udało się wrócić do piłkarskiej elity, obecnie są na szczycie tabeli 2. Bundesligi i liczą, że tym razem cel zostanie zrealizowany. Pomóc w tym ma właśnie Harnik.

Środkowy napastnik został wypożyczony do końca sezonu, lecz w przypadku wywalczenia awansu, na klub z Hamburga, w którym się urodził, zostanie nałożony obowiązek wykupu. Austriak otrzymał koszulkę z numerem 22.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE] Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy