Oficjalnie: Martínez w Chinach. W przyszłości Inter?

Oficjalnie: Martínez w Chinach. W przyszłości Inter?
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Roger Martínez przenosi się do Chin, lecz w operację może być zaangażowany Inter.

Kolumbijczyk wzbudzał w ostatnim czasie zainteresowanie Olympique Lyon, lecz Francuzom nie udało się przebić oferty Chińczyków. Jiangsu Suning porozumiało się z Racingiem w sprawie sumy odstępnego, która wyniosła dziesięć milionów euro. Zawodnik prawdopodobnie nie spędzi dużo czasu na Dalekim Wschodzie, ponieważ już w przyszłym roku może przenieść się do Interu.

"Nerazzurri" zostali przejęci przez konsorcjum Suning Group, które zarządza także chińskim klubem. Włosi nie mogli sobie pozwolić na pozyskanie Martíneza ze względu na zbyt małą liczbę miejsc dla piłkarzy spoza Unii Europejskiej. Na San Siro trafił już Caner Erkin, a spodziewany jest także transfer Brazylijczyka, Gabriela Jesusa. W tym wypadku Kolumbijczyk spędzi najbliższy rok w Chinese Super League, a następnie może przeprowadzić się do Europy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy