OFICJALNIE: Mateusz Gancarczyk w Odrze Opole

OFICJALNIE: Mateusz Gancarczyk w Odrze Opole
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Odra Opole

Odra Opole poinformowała o pozyskaniu Mateusza Gancarczyka.

Z zespołem Stomilu Olsztyn pożegnali się w ostatnich dniach między innymi Artur Siemaszko i Szymon Sobczak. Teraz do tej grupy dołączył Mateusz Gancarczyk.

Urodzony w Oławie piłkarz nie szukał jednak zbyt długo miejsca. Sięgnęła bowiem po niego Odra Opole, do której przenosi się na zasadzie wolnego transferu.

Kontrakt podpisał do 30 czerwca 2021 roku. Znalazła się w nim opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

28-latek jest wychowankiem MKS-u Oława. W przeszłości miał on już okazję występować w Odrze. Miało to miejsce w latach 2014-2017. Ponadto grał też dla Stali Mielec i wspomnianego Stomilu.

W minionym sezonie rozegrał 25 meczów. Strzelił w nich jedną bramkę i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy