OFICJALNIE: Mateusz Gancarczyk w Odrze Opole

OFICJALNIE: Mateusz Gancarczyk w Odrze Opole
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Odra Opole

Odra Opole poinformowała o pozyskaniu Mateusza Gancarczyka.

Z zespołem Stomilu Olsztyn pożegnali się w ostatnich dniach między innymi Artur Siemaszko i Szymon Sobczak. Teraz do tej grupy dołączył Mateusz Gancarczyk.

Urodzony w Oławie piłkarz nie szukał jednak zbyt długo miejsca. Sięgnęła bowiem po niego Odra Opole, do której przenosi się na zasadzie wolnego transferu.

Kontrakt podpisał do 30 czerwca 2021 roku. Znalazła się w nim opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

28-latek jest wychowankiem MKS-u Oława. W przeszłości miał on już okazję występować w Odrze. Miało to miejsce w latach 2014-2017. Ponadto grał też dla Stali Mielec i wspomnianego Stomilu.

W minionym sezonie rozegrał 25 meczów. Strzelił w nich jedną bramkę i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy