OFICJALNIE: Matri w Brescii

OFICJALNIE: Matri w Brescii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Brescia Calcio

Alessandro Matri przenosi się do Brescii Calcio.

Beniaminek Serie A poszukiwał wzmocnień w ofensywie. Z tego powodu zdecydowano się na pozyskanie doświadczonego Alessandro Matriego.

Włoch dołącza do beniaminka na zasadzie wolnego transferu. Kontrakt podpisał do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

35-latek w swojej karierze bronił barw takich drużyn, jak Milan, Fiorentina, Lazio czy Juventus.

W ostatnim czasie występował z kolei w Sassuolo.  Dla tego zespołu rozegrał 82 mecze i strzelił 14 goli.

W Brescii doświadczony snajper spotka się z Mario Balotellim.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy