Oficjalnie: Mattioni w Milanie
2009-01-15 19:04:08; Aktualizacja: 16 lat temu
Felipe Mattioni podpisał kontrakt z Milanem. Komunikat ten podał oficjalny serwis internetowy drużyny z San Siro.<br><br>Informacja ta jest dosyć zaskakująca, gdyż wydawało się, że blisko sprowadzenia młod(...)
Informacja ta jest dosyć zaskakująca, gdyż wydawało się, że blisko sprowadzenia młodego Brazylijczyka (co ważne- z włoskim paszportem!) był Juventus Turyn. Ostatecznie, to Milanowi udało się pozyskać Mattioniego, który uchodzi w swej ojczyźnie za bardzo utalentowanego piłkarza.
Mattioni gra na pozycji obrońcy. Może występować zarówno po prawej jak i po lewej stronie boiska. Kosztował Milan 6 milionów euro. Kontrakt ma go obowiązywać 2013 roku.






![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




