OFICJALNIE: Mbenza w Huddersfield

OFICJALNIE: Mbenza w Huddersfield
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Huddersfield Town FC

Huddersfield poinformowało o pozyskaniu Isaaca Mbenzy.

22-latek przenosi się do Premier League z Montpellier na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku. Anglicy zastrzegli sobie możliwość pierwokupu zawodnika.

Skrzydłowy idzie śladami Steve'a Mounié, który trafił do „The Terriers” ze wspomnianego Montpellier rok wcześniej.

- Issac to bardzo ciekawa opcja dla nas. Pozyskaliśmy piłkarza o nieprzeciętnych zdolnościach i potencjale. Nie bez przyczyny występuje w młodzieżowej reprezentacji Belgii. To bardzo szybki zawodnik, którego interesują wyłącznie bezpośrednie rozwiązania. Kogoś takiego właśnie szukaliśmy. Jak pokazały jego występy we Francji, on potrafi zmieniać losy spotkań - powiedział menadżer, David Wagner.

Mbenza rozegrał w poprzednim sezonie na ligowych boiskach 38 spotkań. Na jego dorobek złożyło się osiem goli i jedna asysta. Warto dodać, że w nowych barwach będzie występował z numerem 18 na koszulce.

Huddersfield zainauguruje sezon w sobotę. Ich pierwszym rywalem będzie Chelsea.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy