OFICJALNIE: Mbenza w Huddersfield

OFICJALNIE: Mbenza w Huddersfield
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Huddersfield Town FC

Huddersfield poinformowało o pozyskaniu Isaaca Mbenzy.

22-latek przenosi się do Premier League z Montpellier na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku. Anglicy zastrzegli sobie możliwość pierwokupu zawodnika.

Skrzydłowy idzie śladami Steve'a Mounié, który trafił do „The Terriers” ze wspomnianego Montpellier rok wcześniej.

- Issac to bardzo ciekawa opcja dla nas. Pozyskaliśmy piłkarza o nieprzeciętnych zdolnościach i potencjale. Nie bez przyczyny występuje w młodzieżowej reprezentacji Belgii. To bardzo szybki zawodnik, którego interesują wyłącznie bezpośrednie rozwiązania. Kogoś takiego właśnie szukaliśmy. Jak pokazały jego występy we Francji, on potrafi zmieniać losy spotkań - powiedział menadżer, David Wagner.

Mbenza rozegrał w poprzednim sezonie na ligowych boiskach 38 spotkań. Na jego dorobek złożyło się osiem goli i jedna asysta. Warto dodać, że w nowych barwach będzie występował z numerem 18 na koszulce.

Huddersfield zainauguruje sezon w sobotę. Ich pierwszym rywalem będzie Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy